تاریخ : شنبه 5 فروردين 1396
کد 13132
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم:

۷ نفر در تصادفات جاده‌ای قم فوت کردند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در مدت ۱۰ روز به وضعیت ۲ هزار و ۳۵۲ مصدوم و بیمار رسیدگی شده است، که متأسفانه ۷ نفر نیز به دلیل بی‌احتیاطی درصحنه تصادفات جاده‌ای قم در دم فوت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، محمدرضا مظفری با اشاره به فعالیت‌های مراکز درمانی در استان قم، اظهار داشت: این مراکز در آماده‌باش کامل به سر برده و همواره در راستای خدمات‌رسانی گام برمی‌دارند.

وی گفت: در طی مدت سفرهای نوروزی ستاد هدایت فعال داشته و پزشکان مقیم نیز در مراکز درمانی حضور مستمر دارند و با اقدام به‌موقع در راستای رفع مشکلات مردم تلاش می‌کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم به دور دوم سفرهای نوروزی اشاره کرد و گفت: در این ایام نیز مراکز درمانی در خدمت مسافران و زائران بوده تا در صورت بروز مشکل، در خدمت آن‌ها باشند.

مظفری به فعالیت‌های اورژانس 115 قم اشاره کرد و گفت: اورژانس نیز در طی این مدت اقدامات ارزشمندی انجام داده و با توجه به شرایط جوی با حضور به‌موقع در صحنه‌ها اجازه نداده تا مشکلی برای مصدومان به وجود آید.

وی گفت: در طی 10 روز فعالیت طرح سلامت نوروزی اورژانس 115 قم، بیش از 12 هزار مرتبه با تلفن اورژانس تماس برقرارشده و 2 هزار و 295 مورد مأموریت انجام‌شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد: در طی این مدت به وضعیت 2 هزار و 352 مصدوم و بیمار رسیدگی شده است و متأسفانه 7 نفر نیز به دلیل بی‌احتیاطی در صحنه تصادفات جاده‌ای در دم فوت کرده‌اند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1396/01/05
  • ساعت 21:45