تاریخ : چهارشنبه 23 فروردين 1396
کد 14962
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

افتخار علمی پزشک ایرانی در تألیف کتاب مرجع بیهوشی

تهران- ایرنا- دکتر علی دباغ، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی موفق شد کتاب Congenital Heart Disease in Pediatric and Adult Patients در رشته بیهوشی قلب را توسط انتشارات معتبر اسپرینگر به چاپ برساند.
به گزارش ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، هیأت مولف این کتاب، 50 پزشک مطرح و طراز اول جهان در رشته بیهوشی می باشند که این کتاب هزار صفحه ای را به چاپ رساندند. دکتر علی دباغ عضو هیأت علمی و استاد تمام دانشگاه نیز در این هیأت به عنوان نویسنده اول کتاب فعالیت کرده است.
این کتاب اخیرا وارد بازار جهانی شد و یکی از کتاب های مرجع بیهوشی قلب در بیماری های مادرزادی است و علاقمندان می توانند به صورت آنلاین (برخط) با استفاده از Credit card از لینک http://www.springer.com/gp/book/9783319446899 اقدام به خرید آن کنند.
انتشارات اسپرینگر از معروف ترین ناشران در زمینه پزشکی دنیا به شمار می آید و هرسال غرفه ای در نمایشگاه کتاب تهران به آن اختصاص داده می شود.
از نکات ارزشمند کتاب مرجع بیهوشی این است که مقدمه کتاب را پروفسور باراش یکی از برترین دانشمندان رشته بیهوشی در جهان به رشته تحریر درآورده که نشان دهنده اعتبار این کتاب به عنوان مرجع بیهوشی است.
علمی (1) ** 1201 **
دریافت کننده: عبدالکریم جبارپور* انتشار: زهره محتشمی پور
  • تایید شده
  • در 1396/01/23
  • ساعت 19:17