تاریخ : يکشنبه 27 فروردين 1396
کد 15389
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

نماینده رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع پیکر جانباختگان درمناطق سیل زده شرکت کرد

تهران- ایرنا- نماینده رهبرمعظم انقلاب در جمعیت هلال احمربا شرکت درمراسم تشییع پیکرجانباختگان مناطق سیل زده بر ضرورت اهتمام و توجه ویژه به رفع مشکلات و رسیدگی به آسیب دیدگان تاکید کرد.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا ازپایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین عبد الحسین معزی با قدردانی از تلاش ها و رسیدگی های دستگاه های خدمت رسان در دو روز گذشته به وحدت کم نظیر همه مجموعه های امدادی اشاره کرد وافزود: علاوه برخسارت های جانی، خسارت مالی زیادی براین منطقه وارد شده که باید با انسجام، اتحاد و هماهنگی برای رفع این مشکلات ایجاد شده اقدام کرد.
وی ادامه داد: براساس فرمایشات رهبرمعظم انقلاب هیچ گونه سستی و تعلل برای رفع مشکل مصیبت زدگان پذیرفته نیست.
معزی با تأکید بر درس آموزی و عبرت از چنین حوادثی افزود: باید بیش ازگذشته برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی آماده شد که البته این موضوع همت و تلاش مردم و مسئولین را می طلبد.
نماینده رهبر انقلاب درجمعیت هلال احمر اظهارکرد: پس ازجمع بندی این بازدید، گزارش جامعی از جزئیات حادثه، میزان خسارات و فراهم آوری امکانات اولیه و ضروری تنظیم و به محضرمقام معظم رهبری تقدیم خواهد شد.
وی با قدردانی از تلاش های صورت گرفته دراین حادثه تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی و امدادی به منظور تسریع در امر رسیدگی و حل مشکلات سیل زدگان را خواستار شد.
استان های متاثر ازسیل شامل آذربایجان شرقی وغربی، کردستان، زنجان و مازندران و شهرستان‌های متأثر از این حادثه شهرهای مراغه، چاراویماق، هریس، بستان‌آباد، ورزقان، شبستر، تبریز، عجب‌شیر، آذرشهر، ملکان، سراب، ارومیه، اشنویه، نقده، پیرانشهر، سقز و زنجان بوده‌اند.
اجتمام*1724*3377
خبرنگار: سمانه زین العابدین * انتشار: حسین فتح الهی
  • تایید شده
  • در 1396/01/27
  • ساعت 23:18