تاریخ : شنبه 18 دي 1395
کد 1543
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد:

توزیع شیر رایگان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: شیر رایگان بین ۱۶۰ هزار دانش آموز ابتدایی، متوسطه‌های اول و دوم دولتی و غیر دولتی استان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد، اردشیر یاری در آئین آغاز توزیع شیر رایگان در دبستان شاهد یاسوج اظهار داشت: توزیع شیر شامل پیش دبستانی‌های ضمیمه، مراکز کودکان بی‌سرپرست زیر پوشش بهزیستی و کارکنان شاغل در واحدهای آموزشی نیز می‌شود.

وی عنوان کرد: در این طرح شیر پاستور ریزه لیوانی برای شهرهای یاسوج، گچساران، باشت و دنا و شیر استریلیزه برای دیگر مناطق استان توزیع می‌شود.

یاری با بیان اینکه در صورت تخصیص و تأمین اعتبار برای هر دانش آموز تا پایان سال تحصیلی 50 نوبت شیر توزیع می‌شود ادامه داد: توزیع شیر از 18 دی ماه در یاسوج آغاز و در طول هفته در دیگر شهرستان‌ها و مناطق استان آغاز می‌شود.

رئیس اداره بهداشت و سلامت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین افزود: شیر غذای کامل و از آب، چربی، کلسیم و و یتامین‌های برخوردار و باید در برنامه غذایی روزانه قرار گیرد.

بشیر آرمان ابراز کرد: ضرورت است خانواده‌ها در اختصاص بخشی از سبد غذایی روزانه به شیر اهتمام جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/10/18
  • ساعت 15:40