تاریخ : دوشنبه 28 فروردين 1396
کد 15485
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

دوره آموزشی مشترک مدیریت طب انتقال خون ایران و فرانسه آغاز به کار کرد

تهران - ایرنا - دوره آموزشی مشترک مدیریت طب انتقال خون ایران و فرانسه با همکاری دانشگاه پاریس 12 فرانسه و انتقال این کشور با همکاری سازمان انتقال خون ایران آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا،‌ دوره آموزشی مدیریت طب انتقال خون که مشترک بین موسسه عالی آموزش و پژوهش طب انتقال خون ایران است با همکاری دانشگاه پاریس 12 فرانسه و انتقال خون این کشور و همچنین سازمان انتقال خون ایران، امروز به طور رسمی با حضور 'پییر آندره لوت' وابسته فرهنگی و دانشجویی سفارت فرانسه در ایران و همچنین مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران، ‌معاونان این سازمان و همچنین برخی از معاونان دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشجویان موسسه طب عالی آموزشی طب انتقال خون آغازه به کار کرد.
در آئین افتتاحیه این دوره مدیر کل همکاری های بین المللی سازمان انتقال خون در خصوص فعالیت های موسسه عالی آموزش و پژوهشی طب انتقال خون ایران درباره این موسسه به وابسته فرهنگی و دانشجویی سفارت فرانسه در ایران و دیگر شرکت کنندگان در این نشست ارایه کرد.
همچنین توضیحاتی توسط معاونان سازمان انتقال خون ایران درباره فعالیت های بین المللی این سازمان و فعالیت های سازمان انتقال خون منطقه مدیترانه شرق ارایه شد. هدف از بزگزاری این دوره اموزشی که با همکاری مشترک ایران و فرانسه برگزار می شود تربیت نیروهای انسانی متخصص در زمینه مدیریت طب انتقال است که مصرف خون و فرآورده های آن به صورت منطقی انجام شود و این افراد در آینده بتوانند به عنوان کارشناس و اساتید مدیریت طب انتقال خون دوره های آموزشی را در سرتاسر کشو ربرگزار کنند تا مصرف خون و فرآورده های آن زیر نظر افراد متخصص و دارای دانش علم در این زمینه انجام شود.
اجتمام3377*1724*2181
خبرنگار: ‌ناهید حاجی خانی * انتشار: حسین فتح الهی
  • تایید شده
  • در 1396/01/28
  • ساعت 19:58