تاریخ : شنبه 18 دي 1395
کد 1686
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان مرکزی:

۴ پایگاه به پایگاه‌های فوریت پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک اضافه می‌شود

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان مرکزی گفت: چهار پایگاه فوریت پزشکی در آینده به پایگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی اراک افزوده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، فرزین خشنودی عصر امروز در مراسم رونمایی از 18 دستگاه آمبولانس امداد جاده‌ای و شهری که در محل علوم پزشکی اراک برگزار شد با اشاره به پایگاه‌های فوریت پزشکی استان اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی اراک به جز خمین، ساوه و زرندیه که خودشان دانشکده‌های مجزایی دارند، واجد 31 پایگاه فوریت پزشکی است که در آینده چهار پایگاه دیگر به آن اضافه می‌شود.

وی افزود: هدف از اینکار بهینه‌سازی پایگاه‌های فوریت پزشکی است تا بتوانیم خدمت‌رسانی بهتری را به همشهریان و هم‌استانی‌ها ارائه دهیم و سبب رضایت آنها در ارائه خدمات و برطرف کردن دغدغه‌های آنها در این زمینه باشیم.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان مرکزی تصریح کرد: امروز برگ زرین دیگری از طرح تحول نظام سلامت در این مکان رونمایی شد و با توجه به سیاستی که دولت داشت و فرسودگی ناوگان آمبولانس و ناوگان خودرویی که وجود داشت قرار شد این آمبولانس‌ها توزیع شود.

خشنودی بیان کرد: آمبولانس‌های خریداری شده مطابق استاندارد روز دنیا هستند و این اتفاق خوبی به منظور تجهیز مراکز فوریت پزشکی سراسر کشور در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به منظور هموطنان است.

وی ادامه داد: امروز طبق هماهنگی که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک انجام شده بود این آمبولانس‌ها رونمایی شد و در چند روز آینده میان شهرستان‌های استان توزیع می‌شود تا خدمات‌رسانی بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/10/18
  • ساعت 17:3