تاریخ : يکشنبه 19 دي 1395
کد 1820
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

تعداد پزشکان بیمارستان وکلینیک تخصصی کنگاور به 20 متخصص افزایش یافت

کرمانشاه- ایرنا- مدیر بیمارستان شهید چمران کنگاور گفت: تعداد پزشکان متخصص بیمارستان و کلینیک تخصصی این شهرستان با جذب چهار متخصص جدید به 20 نفر افزایش یافت.
احمد طاهر اصلانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پزشکان متخصص جدید در رشته های جراحی مغز و اعصاب، ارتوپدی، قلب و گوش، حلق و بینی جذب بیمارستان شهید چمران و کلینیک تخصصی این شهرستان شدند.
وی تاکید کرد: این پزشکان در بیمارستان و کلینیک تخصصی بیمارستان کار می کنند و مردم می توانند برای درمان خود هر روز صبح و عصر به آنها مراجعه کنند.
طاهر اصلانی همچنین گفت: پیش از آغاز برنامه طرح تحول نظام سلامت در بیشتر بیمارستان‌های دولتی و خصوصی کشور، بیماران و مراجعان در خارج از ساعت های اداری، شب و ایام تعطیل دسترسی مناسب به پزشک متخصص نداشتند.
وی افزود: بر اساس این طرح خدمات پزشکان ماندگار و مقیم با افزایش کیفیت مراقبت‌های پزشکی، دسترسی مردم در ساعت های غیراداری و ایام تعطیل به پزشکان متخصص و همچنین امکان انجام جراحی‌های اورژانسی در این زمان‌ها با اجرای طرح تحول سلامت ممکن شد.
طاهر اصلانی بیان کرد: به منظور اجرای طرح تحول نظام سلامت، اجرای طرح ماندگاری پزشکان متخصص در نوبت عصر در درمانگاه تخصصی نیز آغاز شده به طوریکه این درمانگاه روزانه در هر دو نوبت صبح و عصر پذیرای بیش از 200 بیمار مراجعه کننده است.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 85 هزار نفر در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی محسوب می شود.
8066/7447 خبرنگار:مجید رحمتی ** انتشار دهنده:علی مولوی
  • تایید شده
  • در 1395/10/19
  • ساعت 0:9