تاریخ : چهارشنبه 21 تير 1396
کد 24411
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد

قدردانی وزیر بهداشت از مراجع تقلید و دانشگاه علوم پزشکی قم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: به گفته وزیر بهداشت مردم و در رأس آن مراجع عظام تقلید از خدمات ارائه‌شده توسط دانشگاه علوم پزشکی قم رضایت دارند.

ابوالفضل ایرانی خواه در گفت گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به بازدید وزیر بهداشت از غرفه دانشگاه علوم پزشکی قم در جشنواره عمران سلامت اظهار داشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید این دانشگاه را یکی از بهترین دانشگاه‌های کل کشور خطاب کرده که خدمات بسیاری ارائه می‌کند.

وی بابیان اینکه وزیر بهداشت در این بازدید با تشکر از مراجع عظام تقلید که سبب دلگرمی شده‌اند، افزود: به گفته وزیر بهداشت مردم و در رأس آن مراجع عظام تقلید از خدمات ارائه‌شده توسط دانشگاه علوم پزشکی قم رضایت دارند و بنده نیز از حمایت‌های این عزیزان قدردانی می‌کنم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بابیان اینکه تا پایان 6 ماهه نخست امسال دو بیمارستان دیگر ازجمله بیمارستان 200 تخت خوبی منطقه نیروگاه قم به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: در داخل بیمارستان شهید بهشتی بیمارستان دیگری در حال احداث است که به‌زودی تجهیز خواهد شد.

ایرانی خواه بابیان اینکه تاکنون پرونده سلامت بیش از یک‌سوم مردم قم تشکیل‌شده است، افزود: طرح تحول نظام سلامت یکی از طرح‌های موفقی بوده که در حوزه بهداشت در استان قم اجراشده است، ولی کارهای بسیاری در حوزه سلامت باید انجام گیرد و به‌منظور دستیابی به نتایج مطلوب نیازمند توجه ویژه نهادها و اقشار مختلف از این طرح هستیم.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1396/04/21
  • ساعت 2:11