تاریخ : پنجشنبه 16 دي 1395
کد 252
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

قائم مقام وزیر بهداشت در آبادان:

بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی اروند کنار تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

قائم مقام وزیر بهداشت گفت: در آبادان و خرمشهر پروژه‌های بهداشتی و درمانی خوبی در حال احداث است که بیمارستان ۳۲ تختخوابی اروند کنار تا پایان امسال برای ارائه خدمات به شهروندان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، ایرج حریرچی امروز ظهر در بازدید از طرح توسعه بیمارستان طالقانی و بیمارستان صحرائی فاطمه الزهرا(س) شهر چوئبده اظهار داشت: ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در کشور بیش از سه برابر شده است و بعد از طرح توحل سلامت سالانه 5 هزار تخت به بیمارستان‌ها اضافه می‌شود.

وی افزود: در آبادان و خرمشهر پروژه‌های بهداشتی و درمانی خوبی در حال احداث است که بیمارستان 32 تختخوابی اروند کنار تا پایان امسال برای ارائه خدمات به شهروندان به بهره‌برداری می‌رسد.

قائم مقام وزیر بهداشت با بیان اینکه کار بیمارستان‌سازی در کشور طولانی است، گفت: گودبرداری بیمارستان شهید موسوی خرمشهر به پایان رسیده است همچنین عملیات ساخت بیمارستان جدید طالقانی آبادان با 220 تخت تا مرحله اسکلت‌سازی پیشرفت کرده که انتظار داریم این بیمارستان در اسرع وقت تکمیل و دراختیار شهروندان آبادان قرار گیرد.

وی تصریح‌کرد: قرار است که سه پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در قالب کلینیک تخصصی در مراکز بیمارستانی دو شهر آبادان و خرمشهر انجام شود و امیدواریم که تا دوسال آینده به تعداد مطلوب تخت در بیمارستان‌های آبادان و خرمشهر که  یک هزار و 180 تخت بیمارستانی است، برسیم.

انتهای پیام/ 

  • تایید شده
  • در 1395/10/16
  • ساعت 14:36