تاریخ : جمعه 30 تير 1396
کد 25777
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

انتخابات نظام پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهرتا ساعت 20 ادامه دارد

زاهدان - ایرنا - رئیس هیات اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی حوزه زیرپوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات الکترونیکی و سنتی نظام پزشکی در حوزه زیر پوشش این دانشکده همزمان با سایر نقاط کشور از ساعت 8 صبح آغاز شده تا ساعت 20 ادامه دارد.
محمدمهران امینی فرد روز جمعه به خبرنگار ایرنا شمار نامزدهای این دوره را 20 نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد هفت نفر پزشک عمومی، پنج نفر متخصص، 2 نفر داروساز، یک دندانپزشک و سه کارشناس پروانه دار(بینایی سنجی -فیزیوتراپی) و یک نفر کارشناس مامایی هستند.
وی افزود: از میان کاندیداها 11نفر شامل 6 نفر پزشک عمومی و متخصص، یک نفر دندانپزشک، یک نفر متخصص علوم آزمایشگاهی، یک نفر داروساز، یک نفر کارشناس مامایی و یک نفر کارشناس پروانه دار به عنوان اعضای هیات مدیره نظام پزشکی انتخاب خواهند شد.
دکتر امینی فرد یادآور شد: تعداد صندوق های اخذ رای حوزه زیرپوشش چهار صندوق شامل ایرانشهر، ساختمان ستاد معاونت درمان یک صندوق ثابت، دلگان، بنت و فنوج یک صندوق سیار، نیکشهر و قصرقند یک صندوق سیار و شهرستان سرباز شامل بخش پیشین، سرباز و مرکزی (راسک) نیز یک صندوق سیار است.
وی گفت: رای گیری الکترونیکی نیز از طریق آدرس http://entekhabat.behdasht.gov.ir انجام می شود.
7314** 8006** 6081 خبرنگار: محمد هادی**انتشار دهنده: حیدر سرایانی
  • تایید شده
  • در 1396/04/30
  • ساعت 22:9