تاریخ : شنبه 25 دي 1395
کد 2637
منبع : جام نیوز مشاهده خبر در سایت منبع

تصادف بستگان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در اتوبان قم - کاشان صحت دارد؟

حدود ساعت 18 دیروز، یک دستگاه خودروی سواری آوانته در کیلومتر 25 اتوبان قم - کاشان واژگون و باعث مصدومیت سرنشینان خودرو شد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: حدود ساعت 18 دیروز، یک دستگاه خودروی سواری آوانته در کیلومتر 25 اتوبان قم - کاشان واژگون و باعث مصدومیت سرنشینان خودرو شد.

 

 محمدحسین مکی شامگاه جمعه در کاشان اظهار داشت: حدود ساعت 18 امروز، یک دستگاه خودروی سواری آوانته در کیلومتر 25 اتوبان قم - کاشان واژگون و باعث مصدومیت سرنشینان خودرو شد.

 

وی افزود: همکاران سخت‌کوش فوریت‌های پزشکی با چند کد عملیاتی اورژانس، در لحظات اولیه پس از حادثه در محل حاضرشده و اقدامات اولیه را برای مصدومان انجام دادند.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اولیه، مصدومان با تدابیر پزشکی برای تکمیل مراحل درمان به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند؛ در این عملیات، یک تیم از هلال‌احمر نیز به انتقال حادثه دیدگان کمک کرد.

 

وی بیان داشت: ظاهراً این مصدومان از بستگان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بودند که از مراسم ارتحال ایشان عازم کرمان بودند.

 

مکی حال عمومی کلیه مصدومان را نسبتا خوب عنوان کرد و افزود: حسین هاشمی 33 ساله، شهریار هاشمی 2 ساله، نازنین نخعی 30 ساله، کیانا نخعی 14 ساله، محمد نخعی 61 ساله و اشرف رضوانی 58 ساله مصدومان این حادثه بوده‌اند.

 

این در حالی است که حسین مرعشی در گفتگو با ایسنا، درباره اظهارات مطرح شده از سوی سرپرست مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کاشان و فرماندار اردکان یزد مبنی بر واژگونی خودروی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: این موضوع صحت ندارد و چنین اتفاقی برای خانواده ما رخ نداده است.

جام جم

110

  • تایید شده
  • در 1395/10/25
  • ساعت 7:0