تاریخ : دوشنبه 27 دي 1395
کد 2939
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد

دستگیری ۵ شرور سابقه‌دار در کمتر از ۱۲ ساعت در تبریز

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی یکی از برنامه‌های پلیس را برخورد جدی با اراذل و اوباش دانست و گفت: ۵ شرور سابقه دار که در برخی محلات شهر تبریز امنیت عمومی مردم را به مخاطره انداخته بودند، در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی، سرهنگ علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: قرار نیست پلیس در مواقع حساس، نظاره‌گر باشد بلکه دستی که برای ضربه به مردم و قمه‌کشی بالا می‌رود باید خرد بشود.

وی در ادامه گفت: این 5 شرور سابقه‌دار که  در سطح شهر تبریز با استفاده از چاقو و قمه اقدام به عربده کشی و با حرکات غیرمتعارف آرامش عمومی مردم را به هم زده بودند، با تلاش ماموران ظرف کمتر از 12 ساعت دستگیر شدند.

این مسئول انتظامی، وضعیت امنیت و احساس آن را در استان آذربایجان شرقی بسیار مناسب و مطلوب ارزیابی کرد و افزود: برابر هماهنگی‌ها و تعامل ایجاد شده با دستگاه قضایی، برخورد قانونی و شدید در انتظار مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود.

وی به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت‌نمایی و حرکات غیرمتعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه‌دار کنند، هشدار داد و گفت: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد افرادشرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود، امنیت و آرامش شهروندان را مختل و سلب کنند.

جانشین انتظامی  استان در پایان بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس استان تاکید و تصریح کرد: انتظار پلیس از مردم همکاری و تعامل بوده و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه حرکات غیرمتعارف از افراد مخل نظم و امنیت عمومی را در اسرع وقت با شماره‌های 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام / 

  • تایید شده
  • در 1395/10/27
  • ساعت 12:41