تاریخ : پنجشنبه 30 دي 1395
کد 3393
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل:

ارائه آموزشهای لازم برای کاهش فساد اداری در اردبیل افزایش می‌یابد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از این پس ارائه آموزشهای لازم برای کاهش فساد اداری در اردبیل افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، قاسم رحیمی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته سلامت اداری که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از این پس ارائه آموزشهای لازم برای کاهش فساد اداری در اردبیل افزایش می‌یابد تا بتوانیم از این طریق مشکلات و موانع موجود را برطرف سازیم.

وی افزود: صیانت از حقوق مردم در ادارات استان باید مورد توجه واقع شود تا بتوانیم از این طریق وظیفه خود را نسبت به آنان ادا سازیم و علاوه بر آن نیاز است که  اخلاق اداری نیز در ادارات رعایت شود تا بتوانیم از این طریق سبب جلب رضایت همگان شویم و مشکلات موجود را برطرف نماییم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: نوع نگاه انسان به کار و مسئولیت از امور مهم اخلاق مطلوب اداری محسوب می‌شود و کسی که کار و مسئولیت را امانت ببیند و آن را وسیله عزتمندی و سرمایه شکوفایی خویش بداند، از کار کردن احساس رضایت و خشنودی می‌کند و همین امر سبب بهبود اخلاق اداری او می‌شود.

رحیمی  تصریح کرد: با آموزش و آگاهی و ارائه راهکار های مطلوب و ایجاد فضای مناسب می‌توانیم زمینه بروز هر گونه فساد اداری را کاهش داده و با خرد جمعی و کسب نظرها و پیشنهادهای مدیران و روسای ادارات می‌توانیم در راستای ارتقای مناسب فعالیت‌های اداره کل گام‌های موثری برداریم.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسه عواملی از جمله مبارزه با فساد اداری، اصلاح فرآیندها و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر است که باید مورد توجه مسئولان و همکاران مربوطه واقع شود تا بتوانیم از این طریق مشکلات و موانع موجود را شناسایی و بررسی کردوه و راهکارهای اساسی برای آنان بیندیشیم.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/10/30
  • ساعت 18:15