تاریخ : يکشنبه 3 بهمن 1395
کد 3601
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

رئیس اتاق اصناف اصفهان:

جشن بزرگ اصناف به مناسبت دهه فجر در اصفهان برگزار می‌شود

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: به همت اتاق اصناف اصفهان جشن بزرگ دهه فجر با حضور خانواده اصناف اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رسول جهانگیری ظهر امروز در نشست خبری ستاد و کمیته‌های دهه فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان اظهار داشت: کارگروه اتاق اصناف به محوریت کمیته اصناف جلسات خود را با معاونت‌های فرهنگی و پایگاه‌های بسیج تشکیل داده از ابتدای سال 42 تا کنون بازاریان و اصناف با علما و روحانیون همراه بودند.

وی درباره برنامه‌های اتاق اصناف اصفهان افزود: برپایی ایستگاه‌های صلواتی در محافلی که جشن‌های عمومی گرفته می‌شود دیدار با خانواده شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم، دیدار از آسایشگاه جانبازان و تجلیل از پیشکسوتان و جانبازان اصناف در جبهه، حضور در گلستان شهدا، برگزاری بیش از ده‌ها مراسم جشن، جشن بزرگ اصناف از برنامه‌های مهم اتاق اصناف اصفهان است.

رئیس اتاق اصناف اصفهان خاطرنشان کرد: بر اساس سنوات گذشته در روز راهپیمایی 22 بهمن اعضای اتاق اصناف به صورت متمرکز وارد میدان امام (ره) می‌شود امیدواریم امسال اتاق اصناف با سال‌های گذشته حضوری متفاوت را داشته باشد تا هدیه‌ای که توسط امام راحل به دست ما رسیده به دست جوانان انقلاب برسانیم.

اهداف انقلاب اسلامی در راستای تحقق مسائل جبهه مقاومت برای جوانان تبیین شود

دبیر کمیته روستایی و عشایر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اصفهان با بیان اینکه سلامت انقلاب افراد و جریانهای فاسد را از خود دور کرده، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی هرگز از مسیر خود خارج نشده و تحت هدایت و رهبری ولی فقیه و نائب امام زمان(عج) در حال پیش برد اهداف خود است، به غیر از ولایت فقیه کسی برای ما ملاک و معیار نیست و امام زمان(عج) در زمان آغاز غیبت کبری ما را توصیه به تبعیت از ولایت فقیه کرده است.

حجت الاسلام مجتبی کوچک زاده تصریح کرد: دشمنان دشمنان از رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی ایران به وحشت افتاده‌اند و اگر کشور به همین صورت به رشد خود ادامه دهد، در آینده دست گدایی از شرق و غرب استکبار به سوی ما دراز می‌شود، با بصیرت افزایی و تبیین انقلاب اسلامی و خودباوری ما می‌توانیم که امام راحل و رهبر معظم انقلاب به آن تاکید ویژه داشته‌اند در 8 سال دفاع مقدس به پیروزی رسیدیم.

وی بیان کرد: استکبار در راستای تحقق اهداف شوم خود در تفکیک کردن کشورهای اسلامی در برابر جبهه مقاومت نتوانست به پیروزی برسد که در این راستا لازم است اهداف انقلاب اسلامی در راستای تحقق مسائل جبهه مقاومت برای جوانان ما تبیین شود که در این راستا رسانه‌ها نقش بسیار مهمی را می‌توانند ایفا کنند.

دبیر کمیته روستایی و عشایر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند بعد از عید غدیر روزی به اهمیت 22 بهمن ماه وجود ندارد این بیانگر اهمیت انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن است که یک مرجع تقلید و عالمی نظیر رهبر معظم انقلاب چنین جمله‌ای را بیان می‌کنند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/11/03
  • ساعت 14:48