تاریخ : يکشنبه 3 بهمن 1395
کد 3610
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

اخبار کوتاه ورزشی استان قم

تیم دو و میدانی استان قم به مسابقات داخل سالن کشور اعزام می‌شود

تیم دوومیدانی استان قم با ترکیب هشت نفره خود به مسابقات قهرمانی داخل سالن کشور اعزام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 6 و 7 بهمن در سالن سرپوشیده مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود و بر همین اساس تیم هیئت دوومیدانی قم با هشت نفر از ورزشکاران خود راهی این رقابت‌ها می‌شود.

محمدحسین اسکندری در پرتاب وزنه، رضا ملک پور در  60 مانع و امدادی، محمدرضا فریدی 60 متر و امدادی، علی نوروزی و  محسن سالاری در پرش‌بانیزه،  علی سلامتیان در ماده امدادی، محمدباقر محمدی و علی کشاورز نیز در  60 مانع و امدادی برروی پیست خواهند رفت.

رضا ترابی، مهدی فتاحی و امیر فرامرزی مربیانی هستند که در کنار تیم دو و میدانی قم حضور دارند.

مربی کشتی فرنگی قم در جمع برترین‌های کشور قرار گرفت

روح‌الله میکاییلی مربی کشتی فرنگی استان قم بعد از ارزیابی فدراسیون کشتی به‌عنوان یکی از سه مربی برتر کشور معرفی شد.

پس از ارزیابی عملکرد مربیان فعال کشور که هرساله از سوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد، روح‌الله میکاییلی با کسب 865 امتیاز درمجموع تمامی رده‌ها به‌عنوان نفر سوم مربیان سازنده برتر قرار گرفت.

میکائیلی در این ارزیابی و در بخش جوانان با کسب 356 امتیاز در مکان نخست قرار دارد.

آغاز دوره مربیگری درجه سه تکواندو در استان قـم 

دوره آموزش مربیگری درجه سه تکواندو در گروه مردان از روز گذشته  در خانه تکواندوی شهیدان برجعلی‌زاده استان قم آغاز به کار کرد.

دوره آموزش مربیگری درجه سه تکواندو در سطح استانی، در گروه مردان از روز گذشته  به مدت یک هفته به میزبانی هیئت تکواندوی استان قم در خانه تکواندوی شهیدان برجعلی‌زاده استان برگزار می‌شود.

بنا بر اعلام کمیته آموزش فدراسیون تکواندو، ارائه کارنامه دروس تئوری درجه سه از اداره کل ورزش و جوانان استان، گواهی عدم اعتیاد و عدم سوءپیشینه و مشخص بودن وضعیت نظام‌وظیفه (کارت پایان خدمت سربازی یا گواهی اشتغال به تحصیل) برای شرکت در دوره الزامی است.

این دوره به‌منظور استعدادیابی و ارتقا سطح فنی مربیان قمی به انجام می‌رسد.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/11/03
  • ساعت 16:6