تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1395
کد 3647
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال

شهرداری تبریز به دنبال ثبت دومین برد خارج از خانه

تیم بسکتبال شهرداری تبریز پس از برد خارج از خانه مقابل نیروی زمینی به دنبال ثبت دومین برد متوالی خارج از خانه در این رقابت‌هاست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال امروز با برگزاری 5 بازی پیگیری می‌شود.

بر اساس برنامه این هفته از مسابقات، شهرداری تبریز از ساعت 16:00 امروز (دوشنبه) در سالن امام خمینی (ره) اراک میهمان شهرداری این شهر خواهد بود. شهرداری تبریز پس از برد 80-64 مقابل نیروی زمینی تهران به مصاف شهرداری اراک آمده است.

تیم میزبان نیز پس از شکست 82-62 مقابل دانشگاه آزاد به استقبال این دیدار آمده تا با برتری مقابل شهرداری تبریز، جایگاه این تیم را در جدول رده‌بندی بگیرد.

تیم بسکتبال شهرداری تبریز با 9 برد و 24 امتیاز از 15 بازی در رده چهارم جدول 10 تیمی لیگ برتر بسکتبال قرار دارد. شهرداری اراک نیز با 23 امتیاز در رده ششم جدول است.

شهرداری با برتری در این بازی می‌تواند به لغزش دانشگاه آزاد و صعود به رده سوم جدول امیدوار باشد. برد شهرداری اراک در دیدار با شهرداری نیز می‌تواند این تیم را به رده پنجم رسانده و برای صعود به رده چهارم امیدوار کند.

شهرداری تبریز پیش‌ازاین 5 بار به مصاف هم نام اراکی خود رفته و در هیچ‌یک از این دیدارها موفق به شکست نماینده اراک نشده است.

دیدار دو تیم در مرحله رفت این رقابت‌ها با نتیجه 71-79 به نفع شهرداری اراک به‌پایان رسیده است و تیم میهمان باانگیزه‌ای مضاعف برای جبران نتیجه دیدار رفت مقابل میزبان خود به میدان خواهند رفت.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/11/04
  • ساعت 9:51