تاریخ : چهارشنبه 6 بهمن 1395
کد 4143
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

لیگ برتر فوتسال کشور

۳ هفته طاقت‌فرسا در انتظار یاسین پیشرو قم

یاسینی‌ها ۳ هفته سخت و طاقت‌فرسا را باید در برابر تیم‌های مدعی و بالای جدولی به رقابت بپردازند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، تیم فوتسال یاسین پیشرو در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور پذیرای ارژن شیراز بود که در این بازی پرحاشیه موفق شد حریف خود را از پیش رو بردارد و در پایان با نتیجه 4 بر 3 برابر این تیم به پیروزی رسید.

از حاشیه داغ و جنجال‌برانگیز این مسابقه می‌توان به اخراج مهدی زاهدی و ناصر اطمینان از تیم یاسین پیشرو اشاره کرد که بسیار اعتراض قمی‌ها را در پی داشت اما با این شرایط در پایان بازی شیرازی‌ها نیز از تصمیمات داور رضایت نداشتند.

یاسینی‌ها سه هفته سخت و طاقت‌فرسا را باید در ادامه لیگ در برابر تیم‌های مدعی و بالای جدولی به رقابت بپردازند

نمایندگان فوتسال قم در هفته بیستم باید در روز جمعه هشتم بهمن‌ماه به مصاف مس سونگون تبریزی رده دومی  که اصلی‌ترین تیم تعقیب‌کننده گیتی پسند اصفهان صدرنشین و مدعی قهرمانی است برود.

پس‌ازآن یاسینی‌ها در قم میزبان دبیری تبریز رده سومی هستند و در هفته بیست و دوم نیز باید به جدال تأسیسات دریایی تهران بروند.

مسابقه این تیم با سه مدعی قهرمانی می‌تواند در نوع جالب باشد، با توجه به نزدیکی امتیازاتی که در جدول رده‌بندی وجود دارد، ممکن است یک امتیاز جایگاه تیم‌ها را سه تا چهار پله ارتقا داده و یا عکس ماجرا اتفاق بیفتد.

در این دیدارها که در سه هفته آتی برگزار می‌شود کمی بعید به نظر می‌رسد که نماینده قم بتواند فاتح میدان‌ها باشند، چراکه این تیم‌ها برای جا نماندن از کورس قهرمانی باید تیم‌ها را از پیش رو بردارند.

یاسین پیشرو هم‌اکنون با 26 امتیاز در رده ششم قرارگرفته است و تیم‌های شهروند ساری، فرش آراء مشهد و شهرداری ساوه با اختلاف امتیازی اندک در تعقیب جایگاه یاسینی‌ها هستند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/11/06
  • ساعت 13:9