تاریخ : پنجشنبه 7 بهمن 1395
کد 4293
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

دانش آموزان مصدوم حادثه واژگونی سرویس مدرسه در بشاگرد از بیمارستان ترخیص شدند

بندرعباس- ایرنا- مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دانش آموزانی که در اثر سانحه واژگونی سرویس مدرسه در بشاگرد مصدوم و در بیمارستان بستری بودند، با بهبود وضعیت عمومیشان و با نظر پزشکان از بیمارستان ترخیص شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر فاطمه نوروزیان پنجشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: در پی واژگونی خودرو نیسان در خمینی شهر بشاگرد، تعداد 19 دانش آموز مدرسه شبانه روزی دچار سانحه شدند که یک نفر جان خود را از دست داد و بقیه جهت بررسی وضعیتشان به بیمارستان بقیه الله الاعظم بشاگرد اعزام شدند.
وی افزود: از این تعداد دانش آموز 9 نفر به صورت سرپایی اقدامات درمانی دریافت کرده و مرخص شدند و سه نفر نیز جهت انجام بررسی های تخصصی و درمانی به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب اعزام شدند که هر سه نفر پس از انجام اقدامات درمانی و تشخیصی لازم، با حال عمومی خوب مرخص شدند.
لازم به ذکر است، به دنبال حادثه واژگونی خودروی نیسان حامل 19 دانش آموز خوابگاهی کمیته امداد بشاگرد در عصر روز دوم بهمن ماه امسال که از روستای درکاه به سمت خمینی شهر در تردد بود ، یک دانش آموز جان خود را از دست داد و سه نفر دیگر نیز مجروح و به بیمارستان میناب اعزام شدند.
همچنین 13 آذرماه امسال نیز واژگونی وانت نیسان حامل دانش آموزان در محور بشاگرد به جاسک 18 زخمی برجای گذاشت.
آموزش و پرورش بشاگرد دارای هفت هزار و 500 دانش آموز است که در 196 مدرسه مشغول به تحصیل می باشند.
شهرستان بشاگرد در فاصله 330 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیده
  • تایید شده
  • در 1395/11/07
  • ساعت 12:38