تاریخ : پنجشنبه 7 بهمن 1395
کد 4351
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

اخبار کوتاه ورزشی استان‌خراسان‌رضوی

۲ تیم بسکتبال خراسان‌رضوی فردا به مصاف هم می‌روند

هفته سوم دور برگشت لیگ دسته یک بسکتبال کشور با دربی خراسانی‌ها همراه است که بر این اساس فردا ساعت ۱۶ دو تیم هیئت بسکتبال خراسان رضوی و پارسا مشهد به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، هفته سوم دور برگشت لیگ دسته یک بسکتبال کشور با دربی خراسانی‌ها همراه است که بر این اساس فردا ساعت 16 دو تیم هیئت بسکتبال خراسان رضوی و پارسا مشهد به مصاف یکدیگر می‌روند.

در دیدار قبلی این دو تیم در دور رفت این رقابت‌ها تیم پارسا توانست با نتیجه 58 بر 36 همشهری خود تیم خراسان‌رضوی را شکست بدهد.

اعتبارات بسیار خوبی برای اتمام طرح‌های ورزشی در نظر گرفته شده است

حسن‌زاده فرماندار باخرز با اشاره طرح‌های نیمه تمام ورزشی شهرستان اظهار داشت: متأسفانه در طی سال‌های قبل، به طرح‌های ورزشی شهرستان باخرز توجهی نشده بود که با پیگیری‌های انجام شده، اعتبارات بسیار خوبی برای اتمام این طرح‌ها در نظر گرفته شده است و امیدواریم در آینده بسیار نزدیک شاهد بهره‌برداری از آنها باشیم تا مشکل فضای ورزشی در شهرستان، تا حدودی برطرف شود.

حسن‌زاده با اشاره به اتمام استخر شنا و آغاز ساخت گود کشتی باچوخه در این شهرستان افزود: با اعتباری که برای استخر شنا در نظر گرفته شده است، تا پایان امسال شاهد بهره برداری از این مجموعه خواهیم بود. در زمینه گود کشتی باچوخه نیز، اقدامات اولیه انجام شده و به زودی کلنگ زنی آن آغاز می‌شود.

محمدرضا اسدی رئیس هیئت فوتبال شهرستان باخرز هم در این نشست به نبود یک سالن ورزشی استاندارد در شهرستان اشاره کرد و گفت: متأسفانه تاکنون قول‌های زیادی توسط مسئولین به جامعه ورزش شهرستان داده شده است و عملی نشدن آن دلسردی ورزشکاران را در پی داشته است.

وی افزود:شهرستان باخرز از امکانات ورزشی کافی و مناسبی برخوردار نیست، در حالیکه استعدادهای ورزشی بسیار خوبی وجود دارد که در صورت توجه می‌تواند شکوفا شود.

امیر افضلی عضو تیم کشتی باچوخه شهرستان باخرز در این رابطه گفت: متأسفانه کشتی گیران باخرزی در محیطی بسیار نامناسب تمرین می‌کنند و این موضوع بر سلامت آنها تأثیر گذاشته است.

وی افزود: استعدادهای بسیار خوبی در رشته کشتی داریم که در صورت فراهم شدن شرایط اولیه همچون یک سالن تمرین مناسب، شاهد درخشش آنان در سطح کشور خواهیم بود.

مراسم گرامیداشت شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو با حضور رئیس اداره ورزش وجونان مشهد، سرپرست و دبیر هیئت ورزش‌های همگانی استان و تنی چند از مسئولان ورزش استان در سالن مجموعه ورزشی میثاق برگزار شد.

در این مراسم 600 ورزشکار و پیشکسوت ورزشی مشهد با حضور خود به مقام شهدای آتش‌نشان ادای احترام کردند. مراسم گرامیداشت شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو با مشارکت مجموعه ورزشی میثاق و شهرداری منطقه ١� برگزار شد.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/11/07
  • ساعت 13:54