تاریخ : پنجشنبه 7 بهمن 1395
کد 4401
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

اخبار کوتاه استان گیلان

مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری رشت منصوب شد

علیرضا حسنی به سمت مدیرعامل سازمان فرهنگی,ورزشی شهرداری رشت منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت, شورای سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری رشت پس از تشکیل جلسه علیرضا حسنی را به عنوان مدیرعامل جدید این سازمان منصوب کرد.

علیرضا حسنی از مدیران با تجربه و محبوب شهرداری رشت است که سابقه مدیرروابط عمومی شهرداری رشت به مدت 14 سال را در کارنامه کاری خود دارد.

پیش از این علیرضا قانع به مدت تقریبا 2 سال مدیرعاملی این سازمان را برعهده داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مسئول  بسیج رسانه گیلان تجلیل کرد‌

 سردار غیب‌پرور ‌رئیس سازمان بسیج مستضعفین، از محسن جعفری رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان به عنوان مدیر نمونه کشوری تجلیل کرد.

محسن جعفری رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان در جشنواره ملی مدیران رسانه‌ای کشور به عنوان مدیر نمونه بسیج رسانه در کشور معرفی و تجلیل شد.

شهروندان املشی امسال بیش از 30 هزار بار  از خدمات طرح پزشک خانواده برخوردار شده‌اند

سید اسدالله علوی اظهار داشت: شهروندان املشی 37 هزار و 86 بار از آغاز سال جاری تاکنون از خدمات طرح پزشک خانواده در این شهرستان بهره‌مند شده‌اند که از این تعداد، 31 هزارو 241 مورد ویزیت، 3219 مورد مراجعه به ماما و بقیه از خدمات مشاوره پزشکی و تزریقات و پانسمان برخوردار شده‌اند.

رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان املش گفت: از مجموع این تعداد مراجعه شهروندان املشی به پزشک خانواده در این شهرستان در سال جاری، 4557 مورد پس از معاینه اولیه به پزشک متخصص، 1662 مورد به آزمایشگاه و 249 مورد هم به رادیولوژی ارجاع داده شده‌اند و 297 نوزاد تازه متولد شده در سال جاری هم غربالگری شده‌اند.

علوی اظهار داشت: 10 پزشک عمومی و 6 ماما در قالب اجرای طرح پزشک خانواده در مراکز بهداشتی درمانی 6 گانه 1 و 2 املش، شبخوسلات رانکوه، روستاهای حاجی آباد و هلوسرا و روستای ییلاقی ملکوت مشغول خدمات پزشکی به شهروندان املشی هستند.

رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان املش خاطرنشان کرد: شهرستان املش دارای 2 شهر و 2 بخش و پنج دهستان است که علاوه بر روستائیان، ساکنان شهرهای املش و رانکوه هم که جمعیت هریک زیر 20 هزار نفر است از دفترچه بیمه روستایی برخوردارند و تحت پوشش طرح پزشک خانواده هستند.

انتهای پیام/

 

  • تایید شده
  • در 1395/11/07
  • ساعت 17:0