تاریخ : چهارشنبه 11 مهر 1397
کد 44438
منبع : پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی شهریار مشاهده خبر در سایت منبع

80درصد خدمات تامین اجتماعی به صورت الکترونیکی ارایه می شود

مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی خدمات سازمان به مشتریان را 22 خدمت اعلام کرد و گفت: هم اکنون 80 درصد خدمات به صورت الکترونیکی و غیرحضوری ارایه می شود.

به گزارش شهریاربه نقل ازایرنا،جعفر سمساری  با بیان اینکه خدمات غیرحضوری طی سه سال گذشته گسترش یافته است، اظهار داشت: خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی به اندازه 20 سال خدمت سازمان است.
وی با بیان اینکه در چشم انداز 1404، سازمان چابک، پویا و پاکدست تنظیم شده است، افزود: تعامل سازمان با تشکل های کارگری و کارفرمایی در سطح بسیار خوبی است.
سمساری با تاکید بر اینکه مشکل خاصی با هیچ کدام از تشکل های کارگری و کارفرمایی نداریم و همواره تعامل گرایی را رویکرد اصلی سازمان قرار داده ایم، گفت: تلاش می کنیم که خدمات سازمان به موقع و با کیفیت خوب به دست بیمه شدگان برسد.
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی الکترونیکی کردن خدمات را رویکرد اصلی سازمان اعلام کرد و گفت: هم اکنون بیش از 90 درصد فیش های صادره به صورت غیرحضوری است.
وی با بیان اینکه 53 درصد جمعیت استان آذربایجان شرقی تحت پوشش سازمان قرار دارند، اظهار داشت: هدف سازمان حفظ اشتغال موجود است و با مشوق های در نظر گرفته شده به دنبال افزایش اشتغال نیز هستیم.
سمساری مستمری بگیران استان را 167 هزار نفر اعلام کرد و افزود: این افراد ماهانه 210 میلیارد تومان تعهد بلند مدت از سازمان دریافت می کنند.

  • تایید شده
  • در 1397/07/11
  • ساعت 10:29