تاریخ : جمعه 8 بهمن 1395
کد 4464
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

اخبار کوتاه استان خراسان جنوبی

فاز دوم روکش ماسه آسفالتی راه روستایی حلوان شهرستان طبس به اتمام رسید

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طبس از اتمام مرحله دوم روکش ماسه آسفالت راه روستایی حلوان به طول ۳۱ کیلومتر خبر داد.

صادق کلانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: این پروژه به صورت امانی و در 45 روز کاری انجام شد و اعتبار هزینه شده در این پروژه 15 هزار میلیون ریال است که از محل اعتبارات متمرکز تأمین شده است.

وی افزود: در این راستا معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس از این پروژه بازدید کردند و از عملکرد اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طبس اعلام رضایت داشتند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طبس بیان کرد: مرحله سوم این پروژه در صورت تأمین اعتبار در سال جدید اجرایی خواهد شد.

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان سربیشه از معلم فداکار سربیشه‌ای

سرپرست فرمانداری شهرستان سربیشه به همراه جمعی از مسئولان با حضور در بیمارستان علی‌ابن ابیطالب(ع) سربیشه جویای آخرین وضعیت سلامت الیاسیان معلم فداکار سربیشه‌ای شدند.

این معلم فداکار روز شنبه به علت بسته بودن جاده ارتباطی مجبور به پیاده‌روی 4 کیلومتری در هوای بارانی برای رسیدن به کلاس درسش می‌شود که در بین راه دچار عارضه قلبی شد.

مسابقات دومینوی دانش آموزی در شهرستان درمیان برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش درمیان اظهار داشت: نخستین مسابقه دومینوی دانش‌آموزی با حضور 24 تیم در شهرستان درمیان برگزار شد.

حسین مهرانفر در حاشیه این مسابقات گفت: ورزش دومینو رشته ورزشی است که نیاز به کارگروهی، خلاقیت و تفکر دارد و هدف از برگزاری این مسابقه نیز تقویت انجام کارتیمی و گروهی بین دانش آموزان بود که با استقبال خوب دانش‌آموزان روبه‌رو شد.

وی افزود: این مسابقه با حضور 24 تیم از سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در سالن ورزشی شهید باهنر اسدیه برگزار شد که 14 تیم دانش‌آموزان دختر و 10 تیم دانش آموزان پسر بودند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/11/08
  • ساعت 9:49