تاریخ : دوشنبه 21 آبان 1397
کد 44827
منبع : پایگاه اطلاع رسانی آناج مشاهده خبر در سایت منبع

به همت سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی؛

دوره بازآموزی طب کار در تبریز برگزار می‌شود

عضو هیئت علمی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، گفت: دوره بازآموزی طب کار توسط جهاددانشگاهی استان با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از 27 آبان  تا اول آذرماه سالجاری در سالن همایش های مرکز بهداشت استان می‌شود .

به گزارش آناج به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، الهه بایبوردی افزود: این دوره بازآموزی به مدت پنج روز ویژه متخصصین طب کار و پزشکان عمومی و پزشکان شاغل در طرح پزشک خانواده برگزار می‌شود.

وی آشنایی با مبانی طب کار و بیماری‌های ایجاد شده مرتبط با مشاغل مختلف و چگونگی انجام معاینات شغلی و تبیین فرایندهای تکمیل داده های سلامت الکترونیکی را از اهداف این دوره اعلام کرد .

دبیر اجرایی دوره بازآموزی طب کار، اظهارکرد: جهت سخنرانی همایش از متخصصان فعال در زمینه طب کاراستان شامل متخصصین طب کار،پزشکی اجتماعی و طب پیشگیری و ژنتیک پزشکی جهت پر بارتر نمودن برنامه بازآموزی مدون دعوت به عمل آمده است .

وی با بیان اینکه این همایش با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان روبرو شده و تمامی ظرفیت های ثبت نامی تکمیل شده است، خاطرنشان کرد: امید است با تکیه بر توانمندی های متخصصین حاضر در استان آذربایجان شرقی گامی در ارتقای سلامت و بهبود کیفیت زندگی مردم عزیز کشورمان برداشته شود .

انتهای پیام/

 

  • تایید شده
  • در 1397/08/21
  • ساعت 3:30