تاریخ : جمعه 9 فروردين 1398
کد 44964
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

۴۵ آتش‌نشان تأمین ایمنی دربی ۸۹ را برعهده دارند

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: ۴۵ آتش‌نشانان تأمین ایمنی دربی ۸۹ را برعهده خواهند داشت.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا درباره تمهیدات آتش‌نشانی تهران برای هشتاد و نهمین دربی پایتخت (مسابقه بین دو تیم پرسپولیس و استقلال) اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی تهران تمام تلاش خود را برای تأمین ایمنی این مراسم به کار می‌بندد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی تهران ادامه داد: در همین راستا علاوه بر آماده‌باش همیشگی 130 ایستگاه آتش‌نشانی تهران، ایستگاه شماره 20 (مستقر در محوطه ورزشگاه آزادی) نیز در آماده‌باش ویژه قرار دارد؛ آتش‌نشانان تهرانی با استقرار 11 دستگاه خودروی سنگین، چهار دستگاه موتورسیکلت و یک گروه کامل نجات با تجهیزات کامل در معیت 45 نفر آتش‌نشان حرفه‌ای در 15 نقطه از محلهای مشخص شده مانند درهای ورودی، پارکینگها، اتوبانهای منتهی به ورزشگاه آزادی و... مستقر می‌شوند و این استقرار تا پایان مسابقه، خالی شدن ورزشگاه و پارکینگها و بازگشت ترافیک اطراف بزرگراه به حالت عادی ادامه خواهد داشت.

ملکی تصریح کرد: ایستگاه‌های اطراف نیز در آماده‌باش کامل هستند و این آمادگی وجود دارد در صورت بروز حادثه به محل اعزام شوند.

وی متذکر شد: تقاضا داریم تماشاگران مانند همیشه همکاری خوبی با آتش‌نشانان و نیروهای امدادی داشته باشند و در صورت بروز حادثه احتمالی، ضمن حفظ خونسردی مراتب را به سامانه 125 یا نیروهای مستقر در ورزشگاه اطلاع دهند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1398/01/09
  • ساعت 15:41