تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 45069
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

لیگ برتر بسکتبال| توفارقان در خانه مقابل پالایش نفت آبادان شکست خورد

تیم بسکتبال توفارقان آذرشهر در دیداری خانگی مقابل پالایش نفت آبادان تن به شکست داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم‌های توفارقان آذرشهر و پالایش نفت آبادان از ساعت 17 امروز (دوشنبه) در چارچوب دیدارهای هفته نهم لیگ برتر بسکتبال کشور در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 81 بر 61 تیم مهمان به پایان رسید.

در کوارتر نخست بازی دو تیم به دنبال بررسی شرایط حریف بوده و در دقایق ابتدایی بازی متعادل دنبال شد اما رفته‌رفته تیم مهمان نبض بازی را در دست گرفته و کوارتر اول را با برتری 15 بر 6 پشت سر گذاشت. شاگردان سیامک ویسی در کوارتر دوم عملکرد بهتری داشته و توانستند بازی نزدیکی با تیم مهمان ارائه کنند. در این کوارتر پالایش نفت آبادان با نتیجه 19 بر 17 پیروز شد تا نیمه نخست بازی با برتری 34 بر 23 تیم مهمان به پایان برسد.

در کوارتر سوم بازی، تیم میزبان عملکرد بهتری نسبت به پالایش نفت آبادان داشت و علاوه بر کاهش اختلاف امتیازی به 8، توانست با نتیجه 20 بر 17 مقابل حریف خود به پیروزی برسد. در مجموع کوارتر سوم بازی با نتیجه 51 بر 43 به نفع تیم مهمان به پایان رسید.

با توجه به کاهش اختلاف امتیاز دو تیم، بازی در کوارتر چهارم با حساسیت بیشتری دنبال شد اما این تیم مهمان بود که با حفظ برتری و افزایش اختلاف امتیازی توانست با نتیجه 81 بر 61 به پایان رسید.

این دیدار در حالی برگزار شد که حدود 100 تماشاگر در سالن شهید پورشریفی تبریز حضورداشته و از نزدیک شاهدبازی دو تیم بودند.

کلوین آمایو، بازیکن خارجی تیم توفارقان آذرشهر که در بازی‌های گذشته این تیم نیز عملکرد قابل توجهی داشته، در دقایق مختلف از سوی تماشاگران حاضر در سالن تشویق شد.

در دقایقی از بازی سیامک ویسی و تماشاگران تیم میزبان اعتراضاتی نسبت به قضاوت داوران این بازی داشتند که با توضیحات داور، بازی در آرامش ادامه پیدا کرد.

انتهای پیام/ 121/ ت

  • تایید شده
  • در 1398/09/11
  • ساعت 21:0