تاریخ : شنبه 9 بهمن 1395
کد 4668
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

پوشش 100 درصدی دانش آموزان استان کرمانشاه در توزیع شیر در2 سال اخیر

کرمانشاه- ایرنا- معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش کرمانشاه از پوشش 100 درصدی دانش آموزان استان در توزیع شیر در 2 سال اخیر خبر داد و گفت: به منظور توزیع شیر در مدارس 90 میلیارد ریال اعتبار امسال اختصاص یافته است.
به گزارش ایرنا، روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه، روز شنبه به نقل از علی اکبر محسنی نسب افزود: در دو سال اخیر جامعه هدف توزیع شیر شامل تمامی دانش آموزان و کارکنان مدارس دولتی و غیر دولتی در تمامی پایه ها و دوره های تحصیلی بوده است.
وی اظهار داشت: توزیع شیر پاستوریزه لیوانی در مدارس نواحی شهر کرمانشاه، اسلام‌ آبادغرب و سرپل ذهاب با جمعیت بیش از 190 هزار دانش آموز شروع شده و توزیع شیر استریل پاکتی ماندگار در سایر مناطق استان با جمعیت 165 هزار دانش آموز از هفته جاری شروع می شود.
وی گفت: تعداد کل نوبت دریافت شیر توسط دانش آموزان و فرهنگیان حدود 55 نوبت برنامه ریزی شده که در صورت تأمین اعتبار تا پایان سال تحصیلی توزیع خواهد شد.
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش کرمانشاه گفت: نظارت کیفی شیرهای مدارس استان با هماهنگی اداره کل استاندارد و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان می باشد.
در استان کرمانشاه 325 هزار دانش آموز در چهار هزار و 600 مدرسه مشغول به تحصیل هستند.
3209/8066 تنظیم کننده:عباداله آذرگون ** انتشاردهنده:علی مولوی
  • تایید شده
  • در 1395/11/09
  • ساعت 18:0