تاریخ : چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399
کد 46807
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

۳۰۰ هزار ماسک در داروخانه‌های قم توزیع می‌شود

معاون دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: توزیع ماسک در داروخانه‌های قم در چند مرحله انجام می‌شود که در نخستین مرحله ۳۰۰ هزار ماسک در داروخانه‌ها توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حمزه زارعی در گفت‌ وگو با خبرنگاران اظهار داشت: لیست داروخانه‌هایی که با نظارت دادستانی مجاز هستند نسبت به فروش ماسک اقدام کنند نیز از طریق دانشگاه علوم پزشکی اعلام می‌شود.

وی افزود: توزیع ماسک در داروخانه‌های قم با نظارت دادستانی انجام می شود، 300 هزار ماسک از طریق داروخانه‌ها از عصر امروز توزیع می‌شود.

معاون دادستان عمومی و انقلاب قم بیان کرد: 300 هزار ماسک ذکر شده که از امروز توزیع می‌شود، برای مرحله اول توزیع ماسک از طریق داروخانه‌ها است.

زارعی با بیان اینکه تا چند روز آینده مرحله دوم توزیع عمومی ماسک آغاز می‌شود، ادامه داد: این روند برای مراحل بعدی نیز پیش بینی شده است، توزیع عمومی ماسک و محصولات بهداشتی از طریق فروش اینترنتی نیز همچنان ادامه دارد و به ازای هر خانوار یک مرحله ماسک به متقاضیان داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به ازای هر نفر 5 عدد ماسک در داروخانه‌ها به قیمت هر عدد 800 تومان به متقاضیان ارائه می‌شود‌ و به ازای هر کد ملی از امروز امکان خرید به صورت اینترنتی فراهم شده است.

انتهای پیام/452/ ز

  • تایید شده
  • در 1399/02/03
  • ساعت 19:25