تاریخ : شنبه 7 تير 1399
کد 47893
منبع : پایگاه اطلاع رسانی آناج مشاهده خبر در سایت منبع

پلمپ داروخانه‌های فروشنده بی‌نسخه دگزامتازون

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب نسبت به استفاده بدون تجویز از آمپول دگزامتازون هشدار داد و گفت: داروخانه هایی که بدون تجویز و نسخه پزشک آمپول دگزامتازون به مردم ارائه کنند، پلمب خواهند شد.

به گزارش آناج، علی نیّرپور امروز در  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب  ضمن هشدار به مردم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: کرونا به نحو مطلوبی در شهرستان بناب مدیریت شده است و هر مریضی که نیاز به خدمات درمانی دارد، نظام سلامت خدمات درمانی لازم را به مردم ارائه می کند.

وی اضافه کرد: اگر مردم مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکنند، باید منتظر فاجعه انسانی باشیم.

 نیّرپور در ادامه نسبت به استفاده بدون تجویز از آمپول دگزامتازون هشدار داد و تصریح کرد: داروخانه هایی که بدون تجویز و نسخه پزشک آمپول دگزامتازون به مردم ارائه کنند، پلمب خواهند شد.

ایجاد اردوگاه دانش آموزی در شهرستان بناب ضروری است

به نقل از فارس، معاون پرورشی آموزش و پرورش بناب نیز در ادامه نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان با انتقاد از عدم توجه به کانون های فرهنگی تأکید کرد: کانون های فرهنگی قلب تپنده آموزش و پرورش هستند و امیدواریم در بحث اجرای پروژه های عمرانی آموزش و پرورش محل های مشخصی برای احداث کانون های فرهنگی در نظر گرفته شود.

زینال اسدزاده از افزایش 100 درصدی دانش آموزان بنابی در مسابقات قرآنی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد و افزود: برای فعالیت های تابستانی و اردوهای دانش آموزی ایجاد اردوگاه در شهرستان ضروری است و اردوگاه فعلی این شهرستان مخروبه و بدون صاحب است.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1399/04/07
  • ساعت 16:30