تاریخ : سه شنبه 25 شهريور 1399
کد 48617
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

آموزش حضوری تنها برای دانش‌آموزانی که امکان غیرحضوری ندارند صورت گیرد

گروه استان‌ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: به صراحت عرض کردم که آموزش نباید متوقف شود اما آموزش حضوری تنها باید برای دانش‌آموزانی صورت گیرد که امکان غیرحضوری را ندارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، طاهره چنگیز شامگاه سه شنبه در نشست مجازی با اصحاب رسانه اظهار داشت: تا امروز صبح یک هزار و 127 نفر بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در استان اصفهان بستری هستند که از این تعداد 109 نفر قادر به تنفس نیستند و میزان آمار روند افزایشی را نشان می‌دهد. امروز وزارت بهداشت اعلام کرد 2700 نفر نمونه مثبت در شبانه روز گذشته ثبت شده است که از این میزان یک سوم آن مربوط به استان اصفهان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در خصوص بازگشایی مدارس خاطرنشان کرد: به صراحت عرض کردم که آموزش نباید متوقف شود اما حضوری تنها باید برای دانش‌آموزانی صورت گیرد که امکان غیرحضوری را ندارند و بدین صورت حضور در مدارس هم محدود و هم تعداد کم دانش‌آموزان سبب ایجاد محیط امن برای آنها می‌شود.

وی یادآور شد: مرجع بودن بیمارستان‌ها باعث نمی‌شود که سایر بخش‌ها خدمت‌رسانی نکنند و براساس تقسیم و هماهنگی صورت گرفته، عمل‌ها در بیمارستان کاشانی و خورشید، ارتوپد و اعصاب در بیمارستان کاشانی و بخش زنان در بیمارستان امین خدمات ارائه می‌‌دهند و سعی کردیم هیچ خدمتی متوقف نشود.

انتهای پیام/169/ ز

  • تایید شده
  • در 1399/06/25
  • ساعت 21:6