تاریخ : يکشنبه 12 دي 1395
کد 5
منبع : پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی شهریار مشاهده خبر در سایت منبع

برنامه‌های آموزشی شهرداری منطقه ۷ توسعه می یابد

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۷ تبریز با تاکید بر رونق بخشیدن هر چه بیشتر به فعالیت های این مراکز اظهار داشت: تلاش خواهیم داشت با برنامه ریزی های جدید در جهت رونق بخشیدن و تقویت هر چه بیشتر کیفیت کلاس ها و برنامه های آموزشی گام برداریم.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی با اشاره به اهداف برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی در مراکز سطح منطقه ۷ گفت : برگزاری کلاس های آموزشی و اصولا فعاليت در عرصه های هنری ضمن گسترش فرهنگ و تقويت پايه های آن ، در شادابی روح و روان انسان ها موثر است.

 وی ادامه داد:  به منظور توانمندسازی و ارتقای سطح مهارت و دانش بانوان و افزایش میزان مشارکت اجتماعی آنان با بهره گیری از اساتید و کارشناسان مجرب کلاسهای مختلف آموزشی در این مراکز برگزار می شود که کارآموزان بعداز اتمام دوره به صورت مستقيم در امتحانات فني و حرفه اي شركت نموده و بعد از اخذ مدرك از سوي سازمان می توانند از مزاياي آن برخوردار شوند.

رشته های آموزشی خیاطی، گلدوزی ، گلسازی در سبک های مختلف، مجسمه سازی ، خوشنویسی ، نقاشی ، آشپزی ، خطاطی ، روبان دوزي و جعبه سازي در این مراکز به صورت دوره ای برگزار می شود که تا کنون کلاس های مذکور با استقبال بسیار خوب بانوان منطقه مواجه بوده است.

در این مراکز علاوه بر برگزاری کلاس های مذکور انواع کلاس های آموزش قرآن ،نهج البلاغه، مشاوره و روانشناسی، کلاس های تغذیه و سلامت ، کلاس های پیشگیری از اعتیاد و سایر ناهنجاریهای اجتماعی با حضور اساتید مجرب برگزار می‌شود.

  • تایید شده
  • در 1395/10/12
  • ساعت 12:59