تاریخ : دوشنبه 11 بهمن 1395
کد 5078
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

خبرهای کوتاه از استان کرمانشاه

کرمانشاه- ایرنا- جمعی از مسوولان دستگاه های اجرایی کرمانشاه روز دوشنبه به مناسبت روز پرستار با حضور در بیمارستان امام علی (ع) این روز را گرامی داشتند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که رئیس دانشگاه علوم پزشکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق اصناف، مدیرشعب بانک قرض الحسنه رسالت و رئیس بیمارستان امام علی (ع) حضور داشتند، با اهدای شاخه های گل از تلاش ها و زحمات پرستاران قدردانی شد.
حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این دیدار از حضور مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی استان در بیمارستان امام علی (ع) به بهانه قدردانی از تلاش های بی وقفه پرستاران تشکر کرد.
وی با بیان اینکه تمام دغدغه ذهنی پرستاران بهبود بیماران و شفای هر چه سریعتر آن هاست، افزود: تلاش های مداوم آن ها برای ارایه خدماتی شایسته به همنوعانشان است.
***
* سنقر و کلیایی- معاون فرماندار سنقر و کلیایی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون توسط دستگاه های اجرایی برای یک هزار و 424 نفر اشتغال ایجاد شده و در سامانه رصد ثبت شده است.
افشین رحیمی روز دوشنبه در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری سنقر و کلیایی افزود: امسال 12 میلیارد و 970 میلیون ریال از طریق صندوق کارآفرینی امید به 121 طرح اشتغال زایی در قالب مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان، خوداشتغالی و کارآفرینی پرداخت شده است.
وی طرح نظارت بر مشاغل خانگی را توسط دستگاه های ذیربط مورد تاکید قرار داد و گفت: دستگاهها فرصت های سرمایه گذاری را در راستای اشتغالزایی معرفی نمایند.
***
* هرسین- فرماندار هرسین گفت: ستاد مدیریت بحران این شهرستان در روزهای اخیر با خدمات رسانی به موقع عملکرد مطلوبی از خود به جای گذاشت.
امیر شاه آبادی دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان هرسین ضمن قدردانی از عوامل اجرایی که در بارش های برف چند روز اخیر با همدلی به مردم شهرستان خدمت کردند، افزود: در بارش های اخیر در برخی از حوزه ها مشکلاتی به وجود آمد که خوشبختانه توسط عوامل مربوطه حل و فصل شد.
وی اضافه کرد: از جمله مشکلات به وجود آمده می توان به برقراری مجدد برق 25 روستا در بخش بیستون، انتقال سه زن باردار به مراکز درمانی، بازگشایی راه های فرعی و صعب العبور روستایی اشاره کرد.
شاه آبادی در ادامه از مسئولان مربوطه خواست در خصوص تهیه ژنراتور جایگزین به منظور استفاده در مواقع بحرانی برای ایستگاه پمپاژ آب شهر هرسین، اختصاص مکان مناسب به منظور اسکان اضطراری مسافران در راه مانده، تهیه تانکرهای سوخت رسان، شناسایی خبازیهای دوگانه سوز اقدام های لازم را به عمل آورند.
8066/7458/7447 خبرنگاران:مسعود اسماعیلی، مجید رحمتی و هادی رنجبر ** انتشاردهنده:علی مولوی
  • تایید شده
  • در 1395/11/11
  • ساعت 19:7