تاریخ : جمعه 15 بهمن 1395
کد 5644
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مشاهده خبر در سایت منبع

فرماندار خاش: اجر و پاداش پرستاران در نزد خدای متعال ماندگار است

زاهدان - ایرنا - فرماندار شهرستان خاش گفت: اجر و پاداش پرستاران ایثارگر و از جان گذشته، مهربان و مسئولیت پذیر در نزد خدای متعال ماندگار و در نزد بندگان خدا نیز محبوب هستند.
به گزارش ایرنا محمداکبر چاکرزهی پنجشنبه شب در آیین تجلیل از پرستاران خاش با گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و پاسداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: قشر دلسوز و فداکار پرستار به واسطه شرایط سخت کاری و انجام خدمات شایسته بیماران شایسته تکریم هستند.
وی از پرستاران به عنوان قشر ارزشمند جامعه یاد کرد و اظهار داشت: شان و جایگاه پرستاران باید حفظ شود لذا از همه مردم و مسئولان می خواهیم با درک مشکلات خاص این قشر زحمتهای این عزیزان را ببینند.
فرماندار خاش تاکید کرد: در دولت تدبیر و امید به واسطه اجرای طرح تحول سلامت و آسان شدن خدمات در این حوزه، سختی کار پرستاران و کادرهای درمانی دو چندان شده است.
سرهنگ پاسدار حسن فضلی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان خاش هم گفت: نقش پرستاران در امر خدمت رسانی به نیازمندان و بیماران ستودنی و قابل تجلیل است.
وی ادامه داد: دشواری های کار پرستاران به واسطه مواجه شدن با مشکلات مردم و بیماران و لمس دردهای افراد بیمار بخوبی نمایان بوده و این قشر با صبر و تحمل بالا مسیر خدمت رسانی به جامعه هدف را برگزیده اند.
دکتر رضا کرد رئیس بیمارستان امام خمینی ره شهرستان خاش نیز بیان کرد: هم اینک 142 کادر پرستاری در این مرکز درمانی مشغول کار و فعالیت هستند که کار همه آنها ارزشمند و قابل ستایش است.
وی ادامه داد: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه ویزیت رایگان بیماران روز شنبه هفته آینده در کلینیک و بخش اورژانس انجام خواهد شد.
وی افزود: روز یکشنبه نیز کار خون گیری از همه مدیران و کارکنان دولت و نهادهای زیر مجموعه نظام اسلامی در مقابل شبکه بهداشت خاش انجام می شود.
به همین مناسبت با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و شماری از مدیران خاش از پرستاران سخت کوش شاغل در بیمارستان امام خمینی ره تجلیل و از بیماران بستری در بیمارستان عیادت شد.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
7310 **6081 خبرنگار: محمد امین میربلوچزهی ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
  • تایید شده
  • در 1395/11/15
  • ساعت 2:13