تاریخ : چهارشنبه 20 بهمن 1395
کد 6514
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

تسنیم از لیگ برتر فوتسال بانوان گزارش می‌دهد

کارا به دنبال فیتله‌پیچ کردن حریف قعرنشین

تیم فوتسال کارا شیراز در هفته بیستم لیگ برتر بانوان روز پنجشنبه ۲۱ بهمن‌‌ماه مقابل تیم شهرداری زنجان به میدان می‌رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال بانوان تیم کارا شیراز ساعت 11 روز پنجشنبه 21 بهمن‌ماه در دیداری خانگی در سالن ربانی شیراز به مصاف شهرداری زنجان می‌رود.

تیم کارا شیراز برای بالا بردن امتیاز خود در جدول به برد در این بازی نیاز دارد. با توجه به اختلاف امتیازی که تیم کارا با تیم رده چهارم جدول دارد برد در این دیدار تغییری در جایگاه این تیم ایجاد نمی‌کند و تنها امتیاز آن را بالاتر می‌برد.

در حال حاضر تیم‌های شرکت ملی حفاری اهواز، دانشگاه آزاد تهران، پالایش نفت آبادان با اختلاف امتیاز زیاد نسبت به دیگر رقبا در رده‌های اول تا سوم جدول قرار دارند و حاشیه امن خوبی برای خود در بالای جدول ایجاد کرده‌اند.

تیم کارا با کسب 21 امتیاز و با اختلاف 7 امتیازی بعد از تیم می‌رشت سپیدرود در رده پنجم جدول قرار دارد. تیم شهرداری زنجان نیز با کسب 6 امتیاز عنوان قعرنشین را به خود اختصاص داده است.

نتایج قبلی تیم کارا

تیم کارا در هفته نخست در سالن آیت‌الله ربانی میزبان بازرگانی البرز نوشهر بود بازی را با نتیجه 2 بر یک به میهمان خود واگذار کرد، بازی هفته دوم این تیم مقابل هیئت فوتبال رشت به دلیل حضور بازیکنان کلیدی در اردوی تیم ملی برگزار نشد و این مسابقه به تاریخ دیگری موکول شد.

این تیم در هفته سوم در سالن شهید ربانی شیراز به مصاف پالایش نفت آبادان رفت و در نهایت این دیدار را با نتیجه 5 بر یک به میهمان خود واگذار کرد. در هفته چهارم تیم کارا موفق شد تیم دختران کویر کرمان را با نتیجه 2 بر یک خانه‌نشین کند.

این تیم در هفته پنجم در دیداری خانگی شهرداری تبریز را با 11 گل راهی خانه کرد در هفته ششم با وجود انگیزه زیادی که برای برد داشت بازی را با نتیجه 2 بر یک به تیم میزبان یعنی شهرداری رشت واگذار کرد و با دست خالی به شیراز بازگشت.

تیم کارا شیراز در هفته هفتم 4 بر 2 مقابل استقلال ساری پیروز شد و در هفته هشتم نیز در دیداری پرگل 8 بر یک از سد شهرداری رشت گذشت. این تیم در هفته نهم به دلیل انصراف تیم بانوان تبریز استراحت داشت.

این تیم در هفته دهم مقابل تیم ملی حفاری اهواز متحمل شکست سنگین 10 بر یک شد. در هفته یازدهم مقابل تیم سپاهان 3 بر یک پیروز شد. در هفته دوازدهم مقابل تیم دانشگاه آزاد با نتیجه 10 بر 2 بازی را واگذار کرد.

تیم کارا در هفته سیزدهم مقابل تیم سایپای تهران با نتیجه 7 بر 3 شکست خورد و در هفته چهاردم مقابل تیم بازرگانی امیر نوشهر با نتیجه 4 بر یک پیروز شد. این تیم در هفته پانزدهم نیز با نتیجه 7 بر 6 تیم می‌‌رشت سپیدرود را شکست داد.

دختران کارا در هفته شانزدهم مقابل تیم ملی حفاری ایران با نتیجه 9 بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته هفدهم نیز 3 بر یک از سپاهان اصفهان شکست خورد. در هفته هجدهم مقابل شهرداری رشت 4 بر یک به برتری رسیدند اما در هفته نوزدهم مقابل استقلال ساری با نتیجه 5 بر 3 متوقف شدند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/11/20
  • ساعت 2:37