تاریخ : جمعه 17 دي 1395
کد 773
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان:

کلینیک تخصصی شهرستان کلاله دهه فجر افتتاح می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: کلینیک تخصصی شهرستان کلاله در ایام الله دهه فجر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کلاله، عبدالرضا فاضل ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان‌های مراوه‌تپه و کلاله اظهار داشت: با تجهیز و نصب برق ساختمان، کلینیک تخصصی شهرستان کلاله در دهه فجر امسال راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان کلاله یکی از بیمارستان‌های خوب و مجهز به امکانات در شرق استان است و امیدواریم تا فروردین ماه سال آینده، این بیمارستان به سی تی اسکن هم مجهز می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اشاره به اهمیت ساخت همراه سرا برای همراهان بیمار در این بیمارستان تصریح کرد: به زودی ساخت همراه‌سرا با مشارکت خیران سلامت در شهرستان کلاله آغاز می‌شود.

فاضل گفت: کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) با اعتبار 28 میلیارد ریال احداث می‌شود و این کلینیک با یک هزار و 880 متر زیربنا به ارائه خدمات کمی و کیفی تخصصی می‌پردازد.

وی اظهار کرد: برای تجهیز کلینیک تخصصی شهرستان کلاله 3 برابر اعتبار ساخت، هزینه می شود که در حال انجام است.

شهرام کوسه غراوی نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید گفت: با توجه به فراوانی بیماری سرطان در منطقه پیگیر احداث یکی از 3 مرکز سرطان‌شناسی استان در شهرستان کلاله هستیم.

وی افزود: بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله که با مشارکت خیران سلامت امسال تکمیل و بهره‌برداری شد، 191 تختخوابی است و علاوه بر آن با 54 تخت ستاره‌دار( دیالیز، اتاق عمل، زایشگاه و غیره) به بیماران شهرستان‌های کلاله، مراوه‌تپه، بخشی از گالیکش و مسافران مسیر خراسان ارائه خدمت می‌کند.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/10/17
  • ساعت 14:44