تاریخ : سه شنبه 3 اسفند 1395
کد 8862
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

با حضور وزیر بهداشت

۳ پروژه بهداشتی و درمانی در جویبار افتتاح شد+ تصاویر

سه پروژه بهداشتی و درمانی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان جویبار استان مازندران افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جویبار، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی به همراه ربیع فلاح استاندار مازندران و آیت‌الله معلمی عضو مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش بیمارستان و اورژانس حاجی عزیزی جویبار را افتتاح کردند.

پروژه مورد نظر که تیرماه 94 آغاز شده در زمینی به مساحت 750 متر مربع با صرف اعتباری معادل 15 میلیارد ریال توسط خیر محمود عزیزی احداث شده است.

دیگر پروژه افتتاحی شهرستان جویبار در حوزه بهداشت درمان که با حضور وزیر بهداشت و مسئولان استانی مورد بهره‌برداری قرار گرفت اتاق عمل بیمارستان عزیزی جویبار بوده که در مدت 18 ماه در زمینی به مساحت 750 متر مربع با صرف اعتباری معادل 15 میلیارد ریال بهره‌برداری شده است.

توسعه و تجهیز بلوک زایمانی بیمارستان عزیزی جویبار در زمینی به مساحت 750 متر مربع و با صرف 7 میلیارد ریال هزینه دیگر پروژه افتتاحی بوده که توسط وزیر بهداشت در جویبار انجام شد.

قاضی‌زاده هاشمی که سفر خود را از شب گذشته با عیادت از جانباز 70 درصد مصطفی علمدار آغاز شده صبح امروز با افتتاح مرکز جامع سلامت در روستاهای طبقده و پنبه چوله در شهرستان میاندورود و افتتاح همزمان 657 واحد خدمات درمانی کشور در ساری ادامه یافت.

افتتاح کلینیک ویژه شهرستان نور، مرکز خدمات سلامت شهری ایزدشهر و احداث سه پایگاه سلامت شهری در غرب استان، پایان بخش برنامه‌های سفر امروز وزیر بهداشت به مازندران است.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/12/03
  • ساعت 14:9