تاریخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395
کد 8974
منبع : جام نیوز مشاهده خبر در سایت منبع

چه اتفاقی روی داد که دختر بیست ساله به یک باره 40 سال پیر شد؟ + تصاویر

زارا هارتشون از ۱۲ سالگی به علت بیماری که از مادرش تریسی گیبسون به ارث برده بود با زنان ۴۰ یا حتی ۵۰ ساله اشتباه گرفته می شد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، زارا که از چهره جدیدش بسیار خوشحال بود اعتمادبنفس خودش را بازیافت. اما چهار سال بعد از این عمل، پوست زارا به آرامی به حالت قبل برگشت و دشمنی خانوادگی او و مادرش را از هم جدا کرد.

 


اکنون زارا ۲۰ سال دارد و پذیرفته که به خودش توجه نکند. او می گوید: «از وقتی فهمیدم مبتلا به کوتیس لاکسا هستم واقعا هیچ کاری درباره آن انجام ندادم. آخرین بار پیش یک دکتر در تگزاس رفتم که خوب نیست. سلامتم مرا نگران می کند اما فقط وقتی درباره آن فکر می کنم. بیشتر وقت ها هیچ اهمیتی به آن نمی دهم که خوب نیست.»

 

 

زارا مصمم است که مانند یک دختر ۲۰ ساله عادی زندگی کند باوجود اینکه هنوز از ملاقات با افراد جدید می ترسد. او از کودکی متفاوت از دیگران به نظر می رسید. وقتی می خندد حس پیر بودن به او دست می دهد و این وحشتناک است. او ۲۰ ساله است، می خواهد خوشحال باشد، ۲۰ ساله باشد و مثل ۲۰ ساله ها رفتارکند.


 


سلامت زارا رو به بدتر شدن است و درنهایت او شجاعت این را یافت که با پزشکی که روی این بیماری مطالعه می کند تماس بگیرد و خبر بدی از دکتر شنید، اینکه این بیماری هر لحظه ممکن است قلب او را حرکت بازدارد. بنابراین تصمیم گرفت قلبش را اسکن کند و متوجه شد که خوشبختانه قلبش سالم است.


پذیرش شرایط زارا را مصمم کرده از آن برای کمک به دیگران استفاده کند. او بیماری خود را پذیرفته و می داند که هیچکس در این باره مقصر نیست. او تصمیم دارد باقی عمر را تا حد ممکن به مردمی کمک کند که شرایطی مشابه او دارند و می خواهد الهام بخش مردمی باشد که به این بیماری مبتلا هستند و از بیان آن می ترسند.

رادیو سهام

110

این اخبار را از دست ندهید:

این دو خواهر وقتی پدرشان در زندان بود سه ماه اسیر پسر همسایه بودند!

بیماری نادر این زن همه را فراری می دهد+ تصاویر

آزار کودکان؛ این بار در مهدکودکی در تهران + عکس

پسر جوان در دادگاه از رازی زشت پرده برداشت! / مادر ناتنی با دختر ناتنی اش چه کرده بود!

نوعروس جوان فاش کرد که چگونه مورد حمله زشت کارفرمایش قرارگرفت!

دختر ۱۹ ساله اروپایی قربانی پارتی‌های شبانه تهران

هواشناسی: وارد پدیده «لانینا» می‌شویم!

ممنوع‌ التصویری مجری زن «به خانه برمی‌گردیم» !؟ +عکس

 

  • تایید شده
  • در 1395/12/04
  • ساعت 7:40