تاریخ : جمعه 6 اسفند 1395
کد 9348
منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع

با حضور وزیر بهداشت

پایگاه سلامت امید شهرستان گرمسار افتتاح شد

پایگاه سلامت امید شهرستان گرمسار دقایقی پیش با حضور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرمسار، سید حسن قاضی زاده هاشمی در نخستین برنامه کاری خود پس از ورود به شهرستان گرمسار، پایگاه سلامت امید شهرستان گرمسار را به صورت رسمی افتتاح کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بیان کرد: این پروژه در مسکن مهر شهرستان گرمسار احداث شده است.

مهدی شادنوش با اشاره به ویژگی‌های این پروژه بهداشتی و درمانی عنوان کرد: پایگاه سلامت امید شهرستان گرمسار در 250 متر مربع زیر بنا  احداث شده است.

وی با بیان اینکه پایگاه سلامت امید شهرستان گرمسار در زمینی 1500 متر مربع احداث شده است اضافه کرد: کار احداث این پروژه مهم از سال 95 آغاز شده و در کمتر از یک سال به بهره برداری رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان  عنوان کرد: پایگاه سلامت امید شهرستان گرمسار  شامل بخش های مراقبت از سلامت مردان و زنان و بخش مامایی است.

به گزارش تسنیم؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دقایقی پیش برای انجام سفری یک روزه وارد شهرستان گرمسار در استان سمنان شد.

سید حسن قاضی زاده هاشمی در بدو ورود به شهرستان گرمسار مورد استقبال استاندار و مسئولان استان سمنان قرار گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان با اشاره به آخرین وضعیت برنامه‌های سفر وزیر بهداشت به این استان از تأخیر یک روزه این سفر خبر داد.

وزیر بهداشت در این سفر ابتدا با حضور در شهرستان گرمسار چندین پروژه مهم بهداشتی و درمانی در این شهرستان را افتتاح می‌کند.

پیش از این قرار بود وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ظهر پنج شنبه به استان سمنان سفر کرده و 90 پروژه بهداشتی و درمانی در این استان را افتتاح کرده یا کلنگ زنی کند. این سفر در آخرین دقایق بنا به مشغله حسن قاضی زاده هاشمی انجام نشده و به تعویق افتاده بود.

افتتاح چند پروژه بهداشتی و درمانی دیگر در شهرستان آرادان از دیگر برنامه‌های سید حسن قاضی زاده هاشمی خواهد بود و در این سفر دانشگاه تغذیه و علوم غذایی آرادان در این سفر از سوی وزیر بهداشت افتتاح می‌شود.

حسن قاضی زاده هاشمی در همایش ملی ارتقای سلامت دهان و دندان خانواده و نیز آئین افتتاح ١٨ پروژه بهداشتی درمانی اموزشی و آغاز ٧٢ پروژه بهداشتی در سالن رازی دانشکده دندان پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی سمنان نیز حضور می‌یابد.

قاضی زاده هاشمی قرار است امروز (جمعه) در نماز جمعه شهر سمنان نیز در حوزه عملکرد دولت یازدهم به ویژه در حوزه بهداشت و درمان سخنرانی کند.

وزیر بهداشت بعد از نماز جمعه نیز احتمالاً به برخی دیگر شهرستان‌های استان سمنان سفر خواهد کرد.

انتهای پیام/

  • تایید شده
  • در 1395/12/06
  • ساعت 9:26