تاریخ : يکشنبه 8 اسفند 1395
کد 9705
منبع : فارس نیوز مشاهده خبر در سایت منبع

در دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت گرفت

برگزاری مراسم گرامیداشت روز بسیج جامعه پزشکی در شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، امشب به مناسبت روز هشتم اسفند (گرامیداشت روز بسیج جامعه پزشکی)، مراسمی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار و از تعدادی از بسیجیان حوزه درمان و سلامت تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم، پس از گزارش رئیس بسیج جامعه پزشکان استان فارس و یکی از پیشکسوتان بسیجی، مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر شیراز در سخنانی اظهار داشت: امروز احیای فرهنگ شهید و شهادت و توجه به محرومان وظیفه همه بسیجیان است.

حجت‌الاسلام محمد حاجی‌زاده با اشاره به حضور 80 هزار پزشک و پیراپزشک در دفاع مقدس گفت: راه آن دلیرمردان عرصه ایمان و شجاعت باید تداوم یابد و در این راستا باید بدون شعار دادن تنها مرد عمل بود.

وی تصریح کرد: امروز نقاط محرومی در کشور وجود دارد که مسؤولان نسبت به آن بی‌توجه هستند به‌ویژه ازنظر درمان و سلامت که باید به آن‌ها رسیدگی کرد.

حاجی‌زاده با اشاره به اینکه پزشک بسیجی خوش‌اخلاق است، اظهار داشت: رفتار ما باید با مردم مناسب باشد و مردم به دلیل اینکه ما را مسؤولان نظام می‌دانند، اگر رفتارمان با گفتارمان یکی نباشد، ذهن مردم در مورد نظام خدشه‌دار خواهد شد.

وی افزود: بسیاری از افراد شعار خدمت گذاری می‌دهند اما اگر به منطقه محرومی اعزام شدند، حاضر به رفتن نیستند که معلوم می‌شود همه مرد عمل نیستند.

به گزارش فارس، اجرای مداحی، پخش کلیپ، تقدیر از کارکنان بسیجی و... از دیگر برنامه‌های این گرامیداشت بود.

انتهای پیام/2448/آ ۲۰/

  • تایید شده
  • در 1395/12/08
  • ساعت 19:36