تاریخ : پنجشنبه 16 دي 1395
کد 98
منبع : جام نیوز مشاهده خبر در سایت منبع

اول شرایط بدنی، بعد عقد قرارداد؛

ستاره بزرگ برای پیوستن به استقلال شرط گذاشت

با فسخ قرارداد بازیکن ایرانی الاهلی قطر حالا شایعات جدی در مورد بازگشت او به استقلال منتشر شده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، خبر خروج نام مجتبی جباری از لیست الاهلی روز گذشته اعلام شد و به همین دلیل، امروز جلسه ای با حضور اعضای کادر فنی استقلال برگزار می شود تا درباره جذب او تصمیم گیری شود.

 

علیرضا منصوریان به شدت تمایل دارد جباری به استقلال برگردد و حتی صحبت هایی هم با او انجام داده است. ولی مشکل این است که اولا جباری به دلیل مصدومیت حداقل یک ماه آینده را از دست داده و این احتمال هست که اصلا قبل از پایان سال 1395 آماده حضور در میادین نشود.

 

مشکل دوم هم خود جباری است. شماره 8 دوست ندارد با این وضع و درحالیکه مصدوم است به استقلال برگردد. جباری شرط کرده است که تنها در صورتی با استقلال قرارداد امضا می کند که از نظر بدنی شرایط بازی کردن داشته باشد و در غیر این صورت از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

 

جباری در این خصوص گفت: «به خاطر بازی های ملی و مقدماتی جام جهانی، لیگ قطر فشرده در نیم ‌فصل دوم ادامه پیدا می ‌کند و اوضاع الاهلی هم چندان خوب نیست. به همین دلیل کادر فنی تصمیم به تقویت تیم گرفته است. با شرایط باشگاه و فشردگی مسابقات، الاهلی به بازیکنی احتیاج دارد که در شروع نیم‌ فصل به آنها کمک کند. اولویت من هم سلامتی و برطرف شدن مصدومیت پایم است. باید روی سلامتی ‌ام کار کنم و احتیاج به ریکاوری دارم. بعید می‌ دانم در این نیم ‌فصل به تیم دیگری بروم.»

 

از سوی دیگر بهتاش فریبا درباره جلسه امروز گفت: «خبر خارج کردن نام جباری از لیست الاهلی، ناگهانی به ما رسید. فردا در جلسه کادر فنی این موضوع را بررسی می کنیم تا در صورت نیاز این بازیکن را جذب کنیم. مطمئنا مجتبی بازیکن بزرگی است و درصورتیکه مصدوم نباشد می تواند به ما کمک کند.»

109

  • تایید شده
  • در 1395/10/16
  • ساعت 8:8